fast cash
Bookmark and Share Sosyalizm

Türkcell Kampanyaları
Türkcell: 50 kontöre 1 hafta 1000 kontör
Blog - Türkcell Kampanyaları
turkcell_logo18 Mayıs-30 Eylül 2009 tarihleri arasında seçeceğiniz bir Turkcell'li ile 50 kontör karşılığında 1 hafta 1000 kontörlük konuşabilirsiniz.

Devamını oku...
 
Türkcell: 3 Ay Bedava! 12 aylık dakika paketi alana, ilk 3 ay bedava
Blog - Türkcell Kampanyaları

turkcell_logoSize en uygun aylık dakika paketini 12 ay boyunca kullanmayı taahhüt edin, ilk 3 ay dakika paketinizin ücretini ödemeyin! Yani ilk 3 ay paketteki dakikalarınız kadar BEDAVA konuşun!

Bu avantajdan faydalanmak için BEDAVA yazip 5500'a gönderin.

 
Türkcell: Süper Tarifeye Özel 25 kontöre tam 500 kontör
Blog - Türkcell Kampanyaları

turkcell_logoSüper Tarifedeki Hazır Kartlılar, hemen EVET yazıp 3322 'ye gönderin, ana hesabınızdaki 25 kontöre karşılık aynı gün içinde kullanabileceğiniz tam 500 kontör kazanın.

Devamını oku...
 
Türkcell: KontörBizden Konbara Turkcell’de kontör yüklemek çok avantajlı.
Blog - Türkcell Kampanyaları

turkcell_logoHazır Kart aboneleri kontör yükledikçe hediye kontör kazanır. Bu hediye kontörlerin yüklendiği kumbara Konbara denir.Konbaranızda biriken kontörlerden istediğiniz kadarını 10 kontör ve katları olarak hattınıza aktarıp kullanabilirsiniz. Bu işlemi 1 ay içinde en fazla 10 kez olmak üzere, dilediğiniz zaman yapabilirsiniz.

Devamını oku...
 
Türkcell Her Gün 5 Mesajdan Sonra Bedava
Blog - Türkcell Kampanyaları

thumb_turkcell_logoHazır Kart’la mesajlaşmak çok avantajlı.

Tüm Hazır Kart'lı bireysel Turkcell aboneleri, her gün, her yöne ilk 5 ücretli kısa mesajdan sonra yurtiçinde tüm Turkcell'lilerle gün boyu bedava mesajlaşıyor
 
Türkcell Süper Tarifeye özel 25 kontöre tam 500 kontör
Blog - Türkcell Kampanyaları

thumb_turkcell_logoSüper Tarifedeki Hazır Kartlılar, hemen EVET yazıp 3322 'ye gönderin, ana hesabınızdaki 25 kontöre karşılık aynı gün içinde kullanabileceğiniz tam 500 kontör kazanın.

Devamını oku...
 
Türkcell 50 kontore haftalık 250 kontör hediye
Blog - Türkcell Kampanyaları

thumb_turkcell_logo50 kontöre tüm Turkcell’lilerle 1 hafta boyunca konuşmak üzere tam 250 kontör almak için NAR yazın ücretsiz olarak 7000’e kısa mesaj gönderin. Süper Tarife, BizBize Hepimiz, BizBize, BizBize Kamu ve Birfiyat tarifelerindekiler Nar indiriminden tarifelerini değiştirmeden faydalanabilirler. Bizbize Kampus ve Canımın 3ü tarifesindekiler ise bu tarifelerden birine geçerek Nardan faydalanabilirler.

Devamını oku...
 
Türkcell 25 kontöre 250 kontör
Blog - Türkcell Kampanyaları

thumb_turkcell_logoKampanyadan yararlanabilmek için EVET yazarak 3322 ’ye kısa mesaj atmak yeterlidir. 250 kontör hesabınıza yüklendiğinde kısa mesajla bilgilendirme yapılacaktır. Bu mesajı aldıktan sonra 250 kontörünüzü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Devamını oku...
 
Türkcell KontörBizden Konbara
Blog - Türkcell Kampanyaları

thumb_turkcell_logoHazır Kart aboneleri kontör yükledikçe hediye kontör kazanır. Bu hediye kontörlerin yüklendiği kumbara Konbara denir.Konbaranızda biriken kontörlerden istediğiniz kadarını 10 kontör ve katları olarak hattınıza aktarıp kullanabilirsiniz. Bu işlemi 1 ay içinde en fazla 10 kez olmak üzere, dilediğiniz zaman yapabilirsiniz.

Devamını oku...
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 Sonraki > Son >>

Sayfa 2 / 2
firefox_oneriyorum